Kdo si hraje, nezlobí. A my si na svazích Chlumu hrajeme už od roku 2001.

Mahacup 2001: Na doktory

Néé, že bysme si hráli na doktory, ale v roce 2001 to byla naše první hra... Primáře hrál nakonec MangaMára. A když to byla první hra, tak to asi musel šéfovat porodnímu. Chi, chi, chi


Mahacup 2002: Velký slejvák

přeci nejsme z cukru?!... Moc se nás tam nesešlo, ale díky tomu tam byli samí ostří hráči. Nejostřejším z nejostřejších byl MangaTukan.

Operace Výšlap
Mahacup 2003: Pochoďák

Tak ukrutné kopce mohl jako první překonat jen dobrý běžec. A z této hry na honěnou vyšel nejlíp opět MangaLustig

DéHá
Mahacup 2004: Skoč dolůůůů

Hlavním smyslem této hry bylo, dostat se co nejrychleji z Chlumu dolů. A ten nejlepší Skočdolidis se jmenoval MangaMára. Přetrhl tak MangaLustigovi hetrik a vrátil se zpátky na trůn.

Noční expres
Mahacup 2005: Hledání MangaChlumwitch

Huuuuuuůůůůůů... Gde siiiiiii??!!?? Poď si s náma hrááááát!... MangaChlumwitch se na nás vybodla. Naštěstí. Jinak by asi MangaVeselka nedojel v pět ráno jako první. Nikdo by nedojel!

Aréna gladiátorů
Mahacup 2006: Krájení cukrkandlu

Tohle byla trochu klučičí zábava, ale v každém kole měl vítěz zatancovat, tak to zas bylo něco i pro holky. Nejnáruživějším tanečníkem se ukázal MangaAdam.

Udeř! Troufalý vítězí!
Mahacup 2007: Tribit

Tri... Triiii... Triiiibit! Hračky plačky. Hmmm, fakt toho bylo až příliš. Nedokončilo moc Mangalidiček. Ono taky tři závody v jednom... Ale MangaKuřeti to nevadilo.

Vesele a hravě
Mahacup 2008: Vesele a hravě

MangaLidičky, tenhle ročník přeci nikdo nemůže hodnotit, když ještě nebyl, néé?